pátek 10. června 2016

Jak se flirtuje na lékařském kongresu

Vyrazila jsem do lednice dělat hostesku na lékařský kongres do Lednice. Jižní Morava je moje srdcovka, takže spíš než jako práci to beru jako dovolenou. A upřimně řečeno, hosteska se v práci rozhodně nepředře. A co kdyby se tam objevil fešný pan doktor?
Koukáte na seriály z lékařského prostředí? Šarmantní doktoři v bílém, kteří zachraňují životy? Tak koukejte dál, tohle v reálném životě nepotkáte. Doktoři na kongresech se obvykle dělí na dvě skupiny. Objevuje se zde úlisný pan doktor, co by vás rád vyšetřil a nebo druhý typ, který si nenápadně strká chlebíčky do kapsy a myslí si, že ho nikdo nevidí. 

Ale od malička mi je vtloukáno do hlavy, že doktoři jsou dobré partie. Dnes jsem měla podezření, že se mnou na kongresu flirtoval jeden doktůrek. Ačkoliv to nebyl úplný mlaďoch, vypadal, že by své pacienty mohl o pár let přežít, což je docela velké plus. Celou dobu se na mě culil a přislíbil mi, že se zastaví na džus.Taky že ano. A by to nebylo jen tak, za džus, co jsem mu dávala, mi chtěl dát dáreček. 
Donesl silonové ponožky proti křečovým žílám. 
Díky, karafiátek by k tomu nebyl?

1 komentář:

  1. Ani mě nenapadlo, že by to mohl být zrovna takový dárek, ale vlastně je to logické, když to byl doktor :D No pěkné :D

    OdpovědětVymazat