sobota 9. dubna 2016

Ostuda jménem Aneta

U studentky žurnalistiky je skoro povinností, aby měla blog. Ne kvůli tomu, aby se pravidelně dokopávala k psaní, ale aby svými příběhy a průpovídkami pořád neobtěžovala lidi okolo, Obzvlášť pokud se jedná o takovou ukecanou bytůstku jako jsem já. 
Ale je slušností se představit, než na vás vychrlím zážitky či výplody mé fantazie.

Miluji čtení knih a psaní, přitom poslední dobou zanedbávám jedno více než druhé. Miluji víno a piji je po litrech, i přesto, že o sobě hlásím se snažím žít zdravě. Miluji cestování, ale po většinu času cestuji prstem po mapě. Miluji Brno se vším jeho ruchem i lidmi, a přesto si nic neužij víc, než když se vrátím do rodného městečka a zajdu si do lesa. Miluji zvířata všech velikostí, ale od malička se u mě objevují jen hlodavci všemožných druhů. A přesto, že se snažím prezentovat jako slušná blonďatá slečna, nic neocením více než kvalitní černý humor.

A co nesnáším? Špatně zfilmované knížky, líné lidi (ačkoliv sama dost často sedím a čučím do zdi) a papriku. Se zbytkem se už dokáží nějak srovnat. Občas se vzbudím s pocitem, že nesnáším lidi a pak se pár hodiny na všechny mračím. Míváte to taky?

Jaká jsem? Chaotická, nepořádná, náladová. Po vypití kafe se moje chaotičnost a aktivita zvýší na úroveň, která je pro slabší jednice kolem mě nezvladatelné. Když mám na jazyku něco zajímavého, co se mi událo, tak to na ostatní vychrlím dřív, než stihnout odpovědět na pozdrav. A takové budou i moje články. (Pokud nějaké budou, stává se mi, že nadšení pro věc se u mě dlouho neohřeje.)

4 komentáře:

 1. S těmi lidmi to občas taky tak mám. Občas je prostě nálada, kdy mě všechno štve. -_-
  Máš skvělý blog a super články! :)
  Catherine Ribbon

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jelikož píši po dlouhé době, tak mě to hodně těšÍ.
   Spolubydlící se mě vždy straní, když to na mě padne :D

   Vymazat
 2. Jéé, říkala jsem si, že když si blondýna a ještě se jmenuješ Aneta, tak si tvůj blog přečtu a přišla jsem na to, že toho máme daleko více společného :D Taky jsem hrozně moc chtěla studovat žurnalistiku, i když jsem nakonec skončila na právech, miluju čtení a psaní a víno piju přesně jako ty po litrech :D :) takže se už moc těším na další články, super blog :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci tě nějak podezírat, ale nejsme nějak naklonované? :D
   Děkuji za milý komentář :)

   Vymazat